M Solutions SE

Nový web s blogem, jednotný vizuál a komunikace.

Společnost M Solutions SE se zabývá řízením firemních procesů a kybernetickou bezpečností. Nabízí ale také dodávku hardwaru, přičemž nabízí komplexní portfolio značky Dell EMC pro firemní prostředí. Pro zlepšení uživatelské zkušenosti jsme přepracovali web společnosti, pečlivě plníme její blog, dále rozesíláme informační newslettery a spravujeme též sociální sítě.

M Solutions

Uživatelsky přívětivý web jako základ komunikace

Pro stávající i potenciální klienty bylo nutné vytvořit přehledné a srozumitelné webové stránky včetně blogu. Na něm se čtenáři mohou dozvědět více o oblastech a produktech, jimiž se M Solutions SE zabývá. Původní web společnosti bohužel využíval neaktuální technologie, nekonzistentní designové prvky a nevyhovující rozvržení. V mobilním prostředí nebyl responzivní a neposkytoval optimální uživatelský zážitek. Web dále postrádal SEO optimalizaci (on-page i off-page), a byl tak pro vyhledavače prakticky neviditelný. Proto jsme postupovali logicky a účelně: vytvořili jsme nový obsah, srozumitelný a užitečný pro návštěvníky, který byl zároveň výživný pro internetové vyhledavače.

Nový web s blogem, kde se čtenář dobře zorientuje

Pro potřeby M Solutions SE jsme zvolili jednoduchý one-page design, díky kterému mají návštěvníci naservírovány veškeré potřebné informace na jednom místě. Přehlednost jsme podpořili čistou moderní typografií a decentní volbou jednoduchých barevných kombinací zaručujících nerušivý a minimalistický vzhled.

Součástí nového webu se stal také blog, na kterém formou pravidelných příspěvků informujeme klienty M Solutions SE o technologických novinkách a trendech, které jsou v plném souladu s činností společnosti.

Postarali jsme se také o zabezpečený provoz na HTTPS hostingu, doplnili jsme právní náležitosti pro informace o cookies a napojili analytické nástroje na sledování návštěvnosti – Google Analytics, Google Search Console a Google Tag Manager. Díky těmto nástrojům lze analyzovat obsah a parametry webu a následně jej poté díky těmto poznatkům přizpůsobovat a ladit. Web vznikl na platformě WordPress a je automaticky pravidelně zálohován.

Přejít na web msolutions.cz

M-Solutions web náhled
M-Solutions web náhled

Pravidelná komunikace upevňuje povědomí o značce

Jelikož jsou newslettery (ačkoli to na první pohled nevypadá) pořád efektivní marketingový nástroj, převzali jsme kompletní tvorbu a rozesílku měsíčního newsletteru sloužícího k šíření obsahu z blogu na firemní databázi kontaktů. Vytvořili jsme pro ně novou vizuálně atraktivní šablonu, jež je designově v souladu s pojetím webu. Tím jsme doplnili jednotnou vizuální identitu značky.

Články z blogu a další aktuality z firemního dění sdílíme také na profilu M Solutions SE na LinkedInu, který taktéž spravujeme. Výběr témat vždy konzultujeme s klientem, abychom zajistili relevantnost oblastí a témat, jež budou pro čtenáře i pro byznys klienta přínosné.

M-Solutions mailing náhled
M-Solutions newsletter náhled

Přínos spolupráce pro M Solutions SE

Prostřednictvím pravidelných mailingů a komunikace na sociálních sítích rozšiřujeme povědomí o společnosti M Solutions SE a její činnosti. Firemní blog je ideální prostředek, jak čtenářům předat informace o aktuálních produktech a službách v portfoliu společnosti. Společnost má díky naší vzájemné spolupráci nejen reprezentativní web, ale také zajištěnou komunikaci napříč digitálními kanály, přičemž dokážeme flexibilně reagovat na jakékoli požadavky na aktualizace ze strany klienta.