GESTO COMPUTERS

Přehledné a reprezentativní stránky s moderními vizuálními prvky.

Společnost GESTO COMPUTERS je rodinná firma s více než 30letou praxí v oblasti firemního IT. Zabývá se prodejem i servisem výpočetní techniky a poskytováním profesionálních IT služeb. Pro tyto účely společnost potřebovala modernizovat svůj web, na kterém prezentuje své služby.

Gesto Computers

Zadání

Původní web společnosti nevyhovoval dnešním standardům v oblasti SEO optimalizace, bylo zapotřebí nejen rozšířit obsah, ale i pozměnit strukturu stránek. Jedině tak bylo možné vytvořit pro návštěvníky webu větší přehlednost a srozumitelnost včetně bezvadného zobrazení na mobilních zařízeních.

Texty na webu nebyly optimalizované pomocí klíčových slov a stránky nebyly kvůli absenci on-page i off-page SEO prvků bohužel dobře viditelné pro vyhledavače.

Jednotlivé podstránky byly doplněny o detailnější informace, aby návštěvník získal ucelený přehled o aktivitách firmy. Na stránkách taktéž chyběly přehledné nadpisy, strukturovaní i oddělení sekcí – a celkově bylo naprosto nezbytné vytvořit vizuálně lepší design.

Uživatelsky přívětivý web jako základ komunikace

Pro společnost jsme vytvořili pomocí WordPressu přehledné a reprezentativní stránky s moderními vizuálními prvky, díky nimž jsou veškeré podstatné informace o GESTO COMPUTERS dobře dohledatelné a čitelné. Upravili jsme rozdílná zarovnání textů, šířku bloků a sjednotili fonty, čímž se stal web pro návštěvníky přehlednějším a atraktivnějším. Vzhledem k vzrůstajícímu počtu přístupů z mobilních zařízení je nový web plně responzivní.

Rovněž jsme dbali na zabezpečení provozu na HTTPS a automatické zálohování webu. Přidali jsme cookie lištu s právními informacemi o cookies a zajistili jsme sledování návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics.

Přejít na web gesto.cz

Přínos spolupráce pro GESTO COMPUTERS, spol. s r. o.

Nové stránky zaujmou moderním designem podporujícím image společnosti, která sleduje aktuální trendy a nebojí se inovací. Pro web jsme upravili obsah: nyní je lépe strukturovaný, atraktivní pro čtenáře a zároveň bohatý na klíčová slova. Stránky jsou díky tomu jednak přehlednější, jednak lépe dohledatelné prostřednictvím internetových vyhledavačů.

Gesto web náhled
Gesto web náhled
Gesto webdesign náhled
Gesto newsletter náhled
Gesto newsletter náhled
Gesto newsletter náhled