HP Intel H Series
HP ProBook 450 G8 s procesorem Intel® CoreTM i5-1135G7

Nová generace profesionálních notebooků HP.

Nová generace profesionálních notebooků od HP - ještě bezpečnější, než dřív!

Práce na nás v současnosti klade mnoho požadavků. Ať už pracujeme z kanceláře, nebo jako téměř celý minulý rok z domova, naši výkonost to nesmí ovlivnit. Se současným přechodem na takzvaný hybridní provoz, ke kterému se dnes přiklání velké množství společností, je ještě obtížnější držet krok a přizpůsobit se všem těm náhlým změnám.

Je jasné, že pokud chceme být na pracovní požadavky současnosti připravení, musíme mít k dispozici také co nejlepší nástroje, které nám práci usnadní. Společnost HP všem pracujícím profesionálům takovýto nástroj přináší v podobě stylových notebooků řady ProBook 450 G8 vybavených procesorem Intel® CoreTM i5-1135G7. Tato zařízení přinášejí nejen nový, elegantní design, ale také vyšší výkon, bezpečnost a kompaktnost. Řekněme si k některým těmto aspektům více.

Bezprecedentní ochrana

Dnešní doba je pro kybernetické zločince dobou hojnosti, na tom se shodnou experti i běžní uživatelé. Nebezpečí krádeže dat číhá doslova na každém kroku. Napomáhá tomu i zvýšená mobilita uživatelů, i těch pracujících, kteří se často neopatrně připojují na nechráněné veřejné sítě, u kterých je riziko problému mnohonásobně vyšší.

Notebook ProBook 430 G8 a také jednotlivá bezpečnostní řešení od společnosti HP vaše data v tomto směru chrání, a to nejen před únikem a zcizením. Chrání totiž i vaše vlastní soukromí. Hackerům v cestě k cenným souborům stojí technologické řešení HP Wolf Security, důmyslné spojení softwarových a hardwarových nástrojů. Ty dohromady tvoří celistvé bezpečnostní řešení, systém, přes který libovolný útok neprojde. Bezpečnostní prvky zabudované uvnitř vašeho zařízení totiž zajistí nepřetržitou ochranu dat a vzdálený cloudový server data o hrozbách následně shromáždí a vyhodnotí. Ochrana dat i vašeho zařízení je tak vždy aktivní a aktuální a vy můžete v klidu pracovat.

Spolehlivý společník

Kromě jistoty bezpečnosti potřebuje moderní uživatel také přístroj, na který se může spolehnout pracovně. Každého uživatele, od toho pracujícího z kanceláře až po vrcholového manažera, spojuje potřeba výkonného a spolehlivého zařízení. Takového, které ho nikdy nenechá na holičkách.

Společnost HP si toho je dobře vědoma, a také v tomto směru se rozhodla neponechat nic náhodě. Vsadila tedy na jistotu v podobě dobře známého a oblíbeného procesoru Intel® CoreTM i5-1135G7. Jde o čtyřjádrový čip 11. generace postavený na osvědčené a spolehlivé architektuře společnosti Intel. Vybavený je technologií Turbo Boost, která automaticky zvedne výkon procesoru tak, aby vždy odpovídal vašemu pracovnímu nasazení.

Společně pak s grafickou kartou Intel Iris Xe a dvoukanálovou pamětí se starají o výkon, který každého uživatele podrží, a to ať už při práci v grafických aplikacích, při videohovorech, prezentacích, při běžné práci v kancelářských aplikacích, nebo v době volna.

Současná práce od nás vyžaduje, abychom byli neustále k dispozici i na dálku, a to znamená, abychom byli připojení. Nároky uživatelů na konektivitu jejich zařízení se tak logicky zvedly. Efektivní práce je dnes bez rychlého připojení takřka nemožná a HP ProBook 430 řady G8 nezklame ani v tomto směru. Díky silné gigabitové technologii Wi-Fi 6 můžete nerušeně pracovat i v místech s mnoha sítěmi, ve kterých by za jiných okolností připojení ztrácelo na kvalitě.

HP ProBook 450 G8

Výkonnější a bezpečnější, než dřív.

Procesor
Intel® CoreTM i5-1135G7

Windows 10 Pro

Paměť
8 GB DDR4

Pevný disk
1 TB M.2 SSD

Grafická karta
NVIDIA GeForce MX450/2GB

Záruka
3 roky (následující pracovní den na místě)

• USB-C, USB 3.1, HDMI, WiFi 6 ax, LAN, Bluetooth, čtečka micro SD karet, HD webkamera, čtečka otisků prstů, podsvícená numerická klávesnice

popis

Elegance a minimalismus

Profesionálně vyhlížející zařízení HP ProBook 450 G8 s minimalistickým designem působí na první pohled elegantně. Poutavý design ale není na úkor praktičnosti. Notebook váží pouhých 1,74 kg a se svými kompaktními rozměry 35,94 × 23,39 × 1,99 cm se vejde do každého zavazadla. Po ruce ho můžete mít neustále.

Displej s ultratenkým rámečkem podtrhuje seriózní dojem, může se také pochlubit úhlopříčkou 15,6" s rozlišením FHD (tedy přesněji 1 920 x 1 080 bodů) a svítivostí až 250 nitů, navíc v antireflexní úpravě. Součástí notebooku je také responzivní klávesnice, která je technologickou novinkou. Gumová úprava kláves zajistí naprosto neslyšné psaní. Chybět nemůže ani populární integrovaná kamera HP Privacy, kterou doplňuje manuální stínítko kamery, které zajistí vaše bezpečí.

Notebook HP ProBook 430 G8 v sobě zkrátka spojuje nejmodernější technologie, které uživatelům zaručují bezpečnost, vysoký výkon a atraktivní design v jednom kompaktním a spolehlivém zařízení.

Zajímá vás tento produkt? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám!

obchod@tint.cz
+420 558 628 898

Riegerova 832
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 63323966
DIČ: CZ63323966